Які щітки склоочисника купити та на що слід звернути увагу при їх виборі?

Жоден автомобіль не обійдеться без щіток склоочисника, адже вони відіграють дуже важливу роль у функціонування автомобіля. Щітки склоочисника допомагають очистити скло від можливих забруднень та опадів, адже чисте лобове скло - запорука безпечної і комфортної поїздки, як би банально це не звучало. Корисна порада для вас: перед тим як зробити вибір щіток склоочисника, зверніть увагу на стару конструкцію. Особливо - на її розміри.

Щітки склоочисмника (двірники) поділяють на декілька видів:
• каркасні - стандартна модель, менш ефективна взимку;
• безкаркасні - вдосконалений тип, добре справляється з завданнями навіть в мороз;
• гібридні - поєднують в собі плюси попередніх двох типів.

Розглянувши види щіток склоочисника, вам набагато легше буде зорієнтуватися на асортименті товарів. Сьогодні виробники пропонують багато варіантів щіток: різні типи конструкцій, можливості і особливості. І, до речі, не завжди правило «дорожче означає краще» діє в питанні вибору.

Стабільна робота двірників залежить від характеристик всіх механізмів. Тепер вам залишилося визначитися зі своїми вимогами до двірників і можливостями. Найбільш практичний варіант - безкаркасні щітки. Вони складаються з гумово-пластикового корпусу у вигляді спойлера і мають вмонтовану металеву основу. Така конструкція забезпечує стійкість до обмерзання і корозії, максимальний огляд, безшумність, простоту заміни гумової стрічки, тривалий термін служби та покращений притиск до скла. У безкаркасних двірниках гарні аеродинамічні показники - краща якість очищення на високих швидкостях. Водночас подібні моделі дорожчі та неуніверсальні - підходять тільки до плоского лобового скла (іномарки), а відсутність уніфікації кріплень ускладнює вибір двірника.


Сподіваємось, наші поради допомогли визначитись з видом щіток склоочисника, а якщо ні, то рекомендуємо завітати в інтернет-магазин «Все для автомобілів». У нас представлений перелік двірників для авто, що користуються великим попитом у наших клієнтів. У нас ви знайдете лише якісно виготовлені двірники, з відсутністю будь-яких заводських браків і сервісних звернень, адже це так важливо, правда ж? Крім щіток склоочисника, у нас ви можете підібрати зручні чохли на сидіння, килимки, чохли керма, бризковики, радар-детектори, вентилятори, склопідйомники, галогенки, молдинги, пильовики, автопилососи, компресори та багато іншого. Всі товари є в наявності у нас на складі.

Досі думаєте, які та де краще щітки склоочисника купити? Не вагайтесь, а замовляйте їх у нас! Ви зможете швидко та зручно придбати цей товар у нас на сайті. Ми оперативно доставимо ваше замовлення у будь-яку точку України.